Prečo sayhello.sk

Angličtina, čo Vás posunie ďalej. Ako? Nájde Vám lepšiu prácu. Povýši Vás. Dá Vám lepšiu známku v škole. Pomôže dohovoriť sa v zahraničí alebo Vám tam nájsť kariéru.
Toto je základná misia a heslo Sayhello.sk: angličtina, čo Vás posunie ďalej.

Ovládanie angličtiny prináša benefity, čo sa nedajú kúpiť

Na začiatku je rozhodnutie sa angličtinu naučiť. Nie je to jednoduché. Motivácia a dôvody nestačia, tie vydržia krátko. Na ceste Vám pomôže len disciplína.

Viem, je to náročné. Naučiť sa jazyk si vyžaduje úsilie a čas. 

Ja osobne som s angličtinou kamarát už vyše 30 rokov. Sám som si prešiel celým procesom od nuly. Pomáhal som s ňou iným. Videl som, ako sa angličtinu učil môj brat, moje deti, spolupracovníci atď. Videl som čo funguje, čo nie, čo sa osvedčilo im aj mne.

A videl som, ako sa mnohí trápia, nemajú čas, motiváciu, vytrvalosť, vzdajú sa, keď im nikto poriadne nevysvetlí, ako sa správne vyslovuje, alebo ich učia čo je Present Perfect.

A preto je tu Sayhello. Pomôcť Vám na tejto ceste. Pomôcť Vám, aby Vás angličtina v živote posunula ďalej. Pomôcť Vám, aby ste netrpeli v škole, práci, ďaľšej kariére alebo aby ste sa báli ísť na dovolenku lebo neviete ani základy angličtiny. V Sayhello.sk to robíme tak, aby ste vydržali, boli motivovaní a bavilo Vás to. 

Sayhello sú len individuálne kurzy. Pre Vás o znamená, že sa Vám budem 100 percentne venovať Vašim tempom, prispôsobíme sa Vášmu času, Vašej úrovni a Vášmu cieľu. A angličtinu sa naučíte rýchlejšie a lepšie. A v konečnom dôsledku zaplatíte menej! Na toto sa často zabúda keď si klienti počítajú investíciu za kurz.

Ing. Milan Lukáč, Founder

KTO VÁS BUDE UČIŤ PO ANGLICKY

Lektori angličtiny

Všetci zažili angičtinu osobne v anglicky hovoriacej krajine. Milan 12 rokov, Anna Mária 5 rokov, Johnny 15 rokov. A aktívne s ňou žijú stále. Od každého z nás dostanete reálnu angličtinu.

Milan Lukáč

Venujem sa hlavne anglickej konverzácii a písomnému prejavu pre manažérov, riaditeľov, začiatočníkom sa venujem minimálne. Prečo? V zahraničí som viedol jednania s obchodnými partnermi, bankami, právnikmi, úradmi, riešil som intenzívne marketing a táto expertíza je práve vhodná najmä pre manažérov.

Odovzdávať, čo viem a pomôcť tým Vám, mi robí radosť a budete to vidieť a cítiť. Vkladám do to toho seba, radosť, skúsenosti, aby Vás angličtina posunula ďalej. 

K angličtine som sa dostal na gymnáziu ako druhý jazyk. Chcel som vedieť, čo spieva Metallica vo svojich textoch. Neskôr som chcel pozerať filmy s originálnym audiom. Potom som sa začal vzdelávať najmä v marketingu, obchode, manažmente, lebo v slovenčine bolo materiálov málo a nízkej kvality. Čítal som obľúbeného Grishama v angličtine.

Odišiel som do Írska, kde som bol 14 rokov. Pôsobil som na manažérskych pozíciách, riešil som obchodné, marketingové, právne veci, s úradmi, s ľudskými zdrojmi. Písomne aj ústne.

Anna Mária Masnicová

Anna Mária pre Vás znamená angličtinu pre začiatočníkov, pre stredne pokročilých aj pokročilých, doučovanie angličiny pre študentov alebo ak potrebujete angličtinu v práci. Chodila 4 roky do írskej školy, aktuálne študuje aj právnickú angličtinu. Ukáže Vám anglické časy, pripraví Vám na mieru urobené anglické testy, ideálny lektor angličtiny na doučovanie angilčtiny, zdokonalenie angličtiny alebo ak úplne začínate pre deti, študentov aj dospelých.

Johnny Lukáč

Angličtina pre všetkých. Takto vieme popísať Johnnyho. 17 rokov v Írsku, celých 17 rokov v anglicky hovoriacom kolektívne, prax s titulkami ku filmom a seriálom. Má rád filmy, seriály, anglický a americký stand up. Slang a živá angličtina je tiež to, čo dostanete. Lektor pre každého, kto sa chce venovať angličtine kvôli práci, chce vycestovať pracovane alebo úplne alebo chce jednoducho ovládať angličtinu.

NAPÍŠTE NÁM. NEZABUDNITE, PRVÁ HODINA ZDARMA:

Dohodnite si termín (aj online)

Návrat hore