Hodiny angličtiny počas karantény – pre stálych aj pre nových študentov

Novinky

MAREC, 2020

15

Zapnete telku, čítate správy, máte zapnuté rádio alebo bezcieľne klikáte po sociálnych sieťach, čo tam počujete? Každé druhé slovo je korona. Sľubujem, že toto je prvý a posledný krát, kedy som toto slovo v tomto článku použil. Naše hodiny angličtiny musíme dočasne prispôsobiť či sa nám toto slovo a opatrenia s ním súvisiace páčia alebo nie.

Hodiny angličtiny počas karantény budú prebiehať iba ONLINE. Poviete si: „to nechcem!“ A verím Vám. Naše osobné stretnutia (u väčšiny z Vás mojich aktuálnych študentov) sú to, čo funguje najlepšie.

Ale. Nevieme, ako toto bude dho trvať. Tvrdo ste pracovali, posunuli ste sa ďalej. Nenechajte si to ujsť medzi prsty. Aby ste nemuseli znova začínať.

Jasné, tu sa jedná najmä o Vás, ktorí ste už na vyššej úrovni a potrebujete si udržať schopnosť skladať vety a používať ústa, lebo sa Vám zase môžu „zaseknút“.

Preto odporúčam sem tam skypnúť alebo četovať  a to Vám jazyk osvieži. Napíšte ak máte chuť, termíny a časy si dohodneme ad hoc ako predtým.

Pokiaľ sa chcete začať jazyk učiť, začiatky sú cez online prostredie ideálne. Napíšte mi na kouc@sayhello.sk, alebo cez kontaktný formulár tu. 

Prvé online stretnutie je ZADARMO, takže za to nedáte nič, skúsite, uvidíte. Teším sa na Vás. 

Booking termínov presúvam až od mája, v prípade posunutia karantény presuniem termíny podľa situácie.

You turn on the TV, read the news, listen to the radio or just browse the social networks without purpose and what do you hear? Every second word is the corona. I promise that this is the first and the last time I used this word in this article. We have to temporarily adapt our English sessions whether we like that word and according to measures or not.

The English sessions will continue on an online basis only during the quarantine. You can say to yourself: „I do not want that!“ And I believe you. Our person-to-person meetings (most of my current students) is what works the best.

But. We do not know how long this is going to last. You worked hard, you moved forward. Do no let loose what you have gained. So you do not have to start all over again. 

Yes, this is mostly about YOU, whose English is on a higher level and you need to keep the level and ability to put sentences together and use your mouth so it will not block again. 

Therefore, I recommend to Skype or chat from time to time and your English gets a refresh. If you like to, please send me dates and times, we will agree on it as before. 

If you like to start learning the language, online environment is ideal for absolute beginnings. Write to me on kouc@sayhello.sk  or via the contact form here.

The very first session is FREE so it win-win situation – you pay nothing, you try, you see. I am looking forward to meeting you. 

I am setting up the nearest booking dates to May, in a case of the quarantine is still on I will move the dates accordingly. 

 

Ak to chcete s angličtinou skúsiť, začnite už dnes!

Za opýtanie nedáte nič. Ozvite sa cez kontaktný formulár, Facebook alebo email. Prvá hodina je zdarma, takže je to bez rizika. Vyskúšate, či si sadneme ľudsky,  či Vám bude vyhovovať môj spôsob výučby. Verím, že Vám s angličtinou pomôžem a budete ju môcť využiť, kde potrebujete. 

„Situácia nám zmenila plány a životy. Všetko zlé je na niečo dobré. Využime to. Napríklad si zlepšime angličtinu. Alebo jednoducho začnime! „

„Current situation has changed our plans and lives. Everything bad comes with something good. Let’s take advantage of this. We can for example improve our English. Or just start!“

Milan